Bezpieczne nawierzchnie, tj. płyty SBR i EPDM, mogą być stosowane jako nawierzchnie na place zabaw oraz zewnętrzne obiekty sportowe, tj. boiska. Swoje zastosowanie znajdą również na balkonach i tarasach. Oprócz tego, płyty w naszej ofercie idealnie pasują do stajni, boksów oraz alejek dla zwierząt. Wszechstronność zastosowań sprawia, że płyty gumowe EPDM i maty przerostowe są chętnie wybierane przez inwestorów prywatnych i firmy budowlane, remontowe czy ogrodnicze.

Na siłowniach, salach fitness i crossfit znajdą swoje zastosowanie odpowiednie gumowe maty. Maty gumowe do siłowni to specjalna gama produktów, które nie tylko estetycznie wyglądają, ale przede wszystkim amortyzują upadki podczas ćwiczeń. 

Do ogrodów i parków polecamy maty przerostowe, aby wyrównać grunt i ustabilizować podłoże. Płyty gumowe na taras pomogą zaaranżować piękny i estetyczny teren przydomowy.

Zapraszamy do obejrzenia katalogu naszych produktów oraz przykładowych realizacji, w których wykorzystano płyty EPDM i inne gumowe nawierzchnie. Wierzymy, że staną się one dla Państwa źródłem inspiracji.

bezpieczny Plac zabaw
płyty na sale fitness
płyty gumowe na taras
Obiekty sportowe
boksy dla zwierząt
stajnie