Figurujące w naszej rozbudowanej ofercie płyty gumowe na balkon oraz taras SBR i EPDM PROFLEX z pewnością podwyższą komfort korzystania z tych miejsc. Szeroka paleta kolorów i wzorów pozwoli Państwu dobrać ich odpowiedni rodzaj, który z pewnością uatrakcyjni wizualnie to miejsce relaksu oraz odpoczynku. Jako doświadczony producent płyt gumowych na taras zadbaliśmy również o to, aby spełniały one unijne normy oraz posiadały niezbędne atesty, w tym PZH. Dzięki temu możesz mieć pewność, że gumowa podłoga na taras niezawodnie będzie Ci służyła, nawet na przestrzeni wielu lat – niezależnie od panującej pogody.

Zalety gumowych płyt 

Zakupione u nas gumowe płyty tarasowe mają o wiele więcej do zaoferowania niż powierzchnie drewniane, opłytkowane, czy też betonowe. Są one przede wszystkim:

  • antypoślizgowe, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo zarówno podczas zimy, jak i deszczowej pogody,
  • odporne na zmiany temperatur
  • mrozoodporne, 
  • przepuszczalne – nie gromadzą wody. Zostały one wyposażone w specjalne systemy odpływów liniowych, które odprowadzają wodę w kierunku nachylenia terenu, 
  • odporne na wgniecenia – dzięki technologii drążenia otworów łączeniowych gumowe płyty tarasowe nie zapadają się,
  • jednorodne w swojej strukturze, dzięki czemu ich rogi, nawet po długim czasie, nie zwijają się. 

Gumowe płyty ogrodowe 

Dostępne w naszej ofercie ogrodowe płyty gumowe, a w tym maty przerostowe FLEXMAT, pozwalają nie tylko wizualnie uatrakcyjnić zieloną przestrzeń, ale i znacznie podnieść poziom bezpieczeństwa. 

Nasze płytki gumowe do ogrodu z powodzeniem można ułożyć na ścieżkach, jak i w miejscu, gdzie najczęściej bawią się dzieci. Odznaczają się one właściwościami amortyzującymi, właśnie dlatego skutecznie zapobiegają stłuczeniom, urazom, czy też zadrapaniom. Można ułożyć je przy zjeżdżalniach, jak i przy huśtawkach. Dzięki temu, że łatwo się je czyści, cała nawierzchnia dobrze będzie się prezentowała na przestrzeni wielu lat, podobnie jak gumowa podłoga na balkon.  

Gumowe płyty z EPDM (wykonane z kauczuku etylenowo-propylenowego) stawią czoła każdej porze roku oraz intensywnej eksploatacji. Odznaczają się one również wysoką odpornością na działanie promieni UV, dzięki czemu przez długi czas zachowują swoją naturalną barwę, podobnie jak gumowe płyty tarasowe. 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się z nami. Nasi specjaliści, wykorzystując swoje doświadczenie oraz rozległą wiedzą na temat gumowych płyt na taras oraz do ogrodu, z pewnością szczegółowo odpowiedzą na każde zapytanie. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie.