Dostępne w naszej rozbudowanej ofercie maty do stajni, boksów oraz na wybiegi dla zwierząt stanowią pewną inwestycję. Z powodzeniem można rozłożyć je wewnątrz obiektu, jak i na zewnątrz. Jako producent gumowych mat zadbaliśmy o ich wysoką jakość, dzięki czemu spełniają one najnowsze unijne normy. Z pewnością stanowią one podstawowe wyposażenie obiektów hodowlanych – nie tylko zwiększają one komfort zwierząt, ale i chronią je przed urazami stawów oraz przed ewentualnym poślizgnięciem.  

Zalety gumowych mat 

Maty gumowe do stajni oraz boksu SBR oraz EPDM PROFLEX stanowią zakup, który niezawodnie spisywał się będzie na przestrzeni lat. Mówiąc o ich zaletach należy uwzględnić, że:

  • odporne są na uszkodzenia mechaniczne oraz duży ciężar,
  • są antypoślizgowe, dzięki czemu zapewniają zwierzętom bezpieczeństwo, 
  • odznaczają się właściwościami amortyzującymi, co korzystnie wpływa na stawy,
  • są bardzo łatwe w montażu zarówno wewnątrz obiektu, jak i poza nim, 
  • maty gumowe do stajni łatwo jest utrzymać w czystości
  • są doskonałym izolatorem,
  • zabezpieczają posadzkę właściwą. 

Podstawowe wyposażenie obiektów hodowlanych 

Maty do boksów dla koni, a może na legowisko dla krów? Nowoczesne obiekty hodowlane, zajmujące nieraz dużą powierzchnię, coraz bardziej dbają o komfort swoich zwierząt, co sprzyja nie tylko ich kondycji, ale i laktacji w przypadku krów. Zwierzęta czują się na nich pewniej i chronione są przed ewentualnym poślizgnięciem. W naszej ofercie figurują maty gumowe dla koni i innych zwierząt o różnej wielkości oraz grubości, dzięki czemu z pewnością znajdziesz właściwą matę do stajni. W razie jakichkolwiek pytań służymy profesjonalną poradą – niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie. 

Gumowe maty dla koni i nie tylko!

Dostępne w naszej ofercie gumowe maty dla koni SBR oraz EPDM PROFLEX nie tylko podwyższą komfort zwierząt, ale i znacznie zmniejszą ilość obowiązków. Decydując się na nie należy wiedzieć, że:

  • nasze wysokiej jakości maty do boksów wykonane są z granulatu gumowego, który jest odporny na duże obciążenia,
  • maty gumowe do stajni sprawiają, że powietrze w całym obiekcie będzie znacznie czystsze – mniejsza ilość ściółki przekłada się na spadek poziomu zapylenia, 
  • zmniejszy się zakres obowiązków – maty do boksu dla koni skutecznie wypierają ściółkę, co przekłada się na mniejszą ilość zanieczyszczeń do wywożenia.

Nasze maty gumowe do stajni SBR i EPDM PROFLEX są w stanie zagwarantować zwierzętom odpowiedni komfort. Zaraz koło nich w boksie powinien znajdować się również wydzielony obszar ze ściółką, który będzie pełnił funkcję toalety.

W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz również:

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz wiedzę z pewnością odpowiemy na wszystkie pytania. Otwarci jesteśmy również na realizację większych zleceń.