Blog

Maty puzzle. Pomysłowe rozwiązanie dla siłowni i nie tylko

Gumowe maty puzzle to ciekawy sposób na stworzenie estetycznej i jednocześnie bezpiecznej nawierzchni. Najczęściej spotykamy je w formie podłogi na siłowni, lecz to nie jest jedyne miejsce, w którym można […]

Czytaj dalej

Charakterystyka płyt SBR

Płyty gumowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są do tworzenia bezpiecznych nawierzchni gumowych m.in. na place zabaw. Czym się charakteryzują płyty SBR? Materiał SBR Wykonane z SBR, czyli kauczuku butadienowo-styrenowego, który […]

Czytaj dalej

Płyty gumowe na place zabaw. Przegląd rozwiązań

Bezpieczne nawierzchnie to podstawa nowoczesnych placów zabaw. Zbudowane z gumowych płyt zabezpieczają młodych użytkowników przed stłuczeniami i urazami w chwili niekontrolowanego upadku. Oto krótki przegląd rozwiązań z zastosowaniem płyt gumowych.

Czytaj dalej

Czym charakteryzują się profesjonalne maty na siłownię?

Bezpieczna nawierzchnia stanowi podstawę wyposażenia każdej siłowni czy sali fitness. Najlepszym rozwiązaniem na wykończenie podłogi są profesjonalne maty gumowe. Czym się one charakteryzują?

Czytaj dalej

Właściwości bezpiecznych nawierzchni na place zabaw

Dzieci to wulkany niespożytej energii, którą muszą gdzieś rozładować. Najchętniej bawią się w towarzystwie innych, na świeżym powietrzu. Gdzie mogą to robić bezpiecznie i bez obawy o stłuczenia?

Czytaj dalej

Jak dbać o bezpieczeństwo dzieci na placach zabaw?

Każda dziecięca zabawa powinna opierać się przede wszystkim na bezpieczeństwie. Co zrobić, by mieć pewność, że dziecko nie zrobi sobie krzywdy? Jak o nie zadbać na placu zabaw?

Czytaj dalej

Witamy na blogu firmy MTJ Group!

Blog firmy MTJ Group

Czytaj dalej